KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 15763518

nr 1576 3518

Grafiska blad

2 st, "Cavalcade de Longchamp" + "Le port de St: Malo Kolorerat. Yttermått inklusive ram: 25x32,38x42 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

måndag 6 november 2023
kl 19:20:54